Hakkımızda

Biz ve Siz
Aslında Biz İki Kişiyiz

Sizlerin verdiği destek ve cesaretle Biz, 2008 yılında Refresh Medya adıyla kurulduk!

Kuruluş Amacımız
15 yıllık medya geçmişimizdeki bilgi ve birikimlerimizi, tecrübelerimizle yoğurup, Siz değerli firmalarımızla paylaşmak.

Ayinesi İştir Kişinin Lafa Bakılmaz;
Fazla lafla gemi yürümeyeceğinin aslolanın nelre vakıf olup nelerin üstüsinden gelebileceğimizi, elle tutulur gözle görülür şekilde kim olduğumuzu, neler yapabileceğimizi, neleri başarabildiklerimizi sunmaktır amacımız…
Dinle – Sor – Anla prensibi ile en iyi şekilde size hizmet vermek için varız. Siz değerli dostlarımızın düşüncelerinin Dinleyerek, fikirlerinizi Sorarak, Anladıklarımızı çalışmalarımıza yansıtarak, sunduğumuz fikirlere İyi Fikir derdirtmektir amacımız.

İyi Fikir İle Neler Yaparız;
Firmanızı/markanızı en iyi şekilde tasarlayarak, Kurumsal Logo hazırlar ve sunarız.
Tasarlanan logonuz ile sizlere kurumsal kartvizitinizden, faturanıza, dosyanızdan cd zarfına kadar onlarca kalemdeki kırtasiyeden, araçlarınıza kadar tasarlayarak, Kurumsal Kimlik Kitabınızı hazırlar ve sunarız.
Kurumsal Kimliğinize faaliyet konunuza ve markanıza uygun, Web Sitenizi hazırlar ve sunarız.
İhtiyacınız halinde hedef kitlenize uygun, Banner Reklamları hazırlarız.
Kurumsal kimliğinize yakışır, firmanızın/markanızın Tanıtım Filmini senaryo aşamasında Prodüksiyon aşamasına kadar en iyi şekilde kurgular ve Çekimizi yapar beğeninize sunarız.
Kampayalarınız için Reklam Filmlerinizi, alınan briefler doğrultusunda, senaryo aşamasından Prodüksiyon aşamasına kadar en iyi şekilde kurgular, Çekimini yapar beğeninize sunarız.

Medya planlama ve Satın alma;
Sizlerden alınan briefler doğrultusundan hedef kitlenize uygun mecraları seçer, bu mecralarda planlamaya uygun Medya Planlamasını ve Medya Satın Almalarını gerçekleştirir, sonrasında ise bunların takibini yaparak, raporunu sizlere sunarız.

Sözün özü;
Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz.
Biz, once uzun dostluklar için varız. Siz’leri aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Refresh Medya Ekibi